Hoge energiedichtheid Drone-batterijen
Maximaliseer vliegtijd en prestaties
ViBMS levert geavanceerde batterijen met hoge energiedichtheid tot 420 Wh/kg, waardoor langere vliegtijden mogelijk zijn, hoger laadvermogen, en maximale efficiëntie voor uw drone-operaties.
Wat is Hoge energiedichtheid Batterij?
Batterijen met een hoge energiedichtheid zijn ontworpen om meer energie per gewichts- of volume-eenheid op te slaan, waardoor ze ideaal zijn voor drones waar vliegtijd is, laadvermogen, en efficiëntie zijn van cruciaal belang. Door maximale wattuur te leveren (Wh) compact, lichtgewicht formaten, ze zorgen ervoor dat drones langer kunnen vliegen en complexere missies kunnen uitvoeren.
Belangrijkste kenmerken van onze Hoge energiedichtheid Batterijen
Ontworpen voor maximale prestaties, onze batterijen leveren een uitzonderlijke energiedichtheid terwijl de veiligheids- en betrouwbaarheidsnormen behouden blijven.
Uitzonderlijke energie-gewichtsverhouding
Maximaliseer de vliegtijd met een energiedichtheid tot 420 Wh/kg, aanzienlijk beter presteren dan standaardbatterijen.
- 250-420 Wh/kg dichtheidsbereik
- Uitgebreid operationeel bereik
- Verminderd batterijgewicht
Meerdere chemieopties
Kies uit Li-ion, LiPo, of semi-vaste stof-chemie om aan uw specifieke toepassingsbehoeften te voldoen.
- Semi-solid state-technologie
- Hoogwaardig Li-ion
- Geoptimaliseerde LiPo-oplossingen
Flexibele configuraties
Breed scala aan capaciteits- en spanningsopties van 5Ah tot 100Ah, 1S tot 24S-configuraties.
- 5-100Ah capaciteitsbereik
- 1S-24S-configuraties
- Aangepaste vormfactoren
Batterij Specificaties & Configuraties
Uitgebreide specificaties voor 6S, 12S, 14S, en 18S-configuraties om te voldoen aan diverse vereisten voor drone-toepassingen.
Algemene specificaties
Gewicht formule
Populair Configuratie Voorbeelden
Gedetailleerde specificaties voor veelgebruikte drone-batterijconfiguraties met aanbevolen toepassingen.
6S-configuratie (22.2V Nominaal / 25.2V Volledig opgeladen)
| Capaciteit (mAh) | Capaciteit (Ah) | Configuratie | Nominale spanning (V) | Energie (Wh) | Oosten . Gewicht (kg) | Aanbevolen gebruik |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10,000 | 10 Ah | 6S | 22.2 | 222 Wh | 0.529–1,009 | FPV-drones, race-drones |
| 12,000 | 12 Ah | 6S | 22.2 | 266 Wh | 0.634–1,211 | Kleine UAV's, drones in kaart brengen |
| 16,000 | 16 Ah | 6S | 22.2 | 355 Wh | 0.846–1,615 | Middelgrote drones, inspectie |
| 22,000 | 22 Ah | 6S | 22.2 | 488 Wh | 1.163–2,220 | Onderzoeksdrones, zware FPV |
| 27,000 | 27 Ah | 6S | 22.2 | 599 Wh | 1.427–2,725 | Landbouw UAV's |
| 35,000 | 35 Ah | 6S | 22.2 | 777 Wh | 1.850–3,532 | Bezorg-drones (kort bereik) |
| 44,000 | 44 Ah | 6S | 22.2 | 976 Wh | 2.326–4,440 | Industriële UAV's |
| 52,000 | 52 Ah | 6S | 22.2 | 1154 Wh | 2.749–5,247 | UAV's met lange vliegtijd |
| 88,000 | 88 Ah | 6S | 22.2 | 1954 Wh | 4.651–8,880 | Grote vrachtdrones |
12S-configuratie (44.4V Nominaal / 50.4V Volledig opgeladen)
| Capaciteit (mAh) | Capaciteit (Ah) | Configuratie | Nominale spanning (V) | Energie (Wh) | Oosten . Gewicht (kg) | Aanbevolen gebruik |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10,000 | 10 Ah | 12S | 44.4 | 444 Wh | 1.057–2,018 | Professionele drones filmen |
| 12,000 | 12 Ah | 12S | 44.4 | 533 Wh | 1.269–2,422 | Mapping en LiDAR UAV's |
| 16,000 | 16 Ah | 12S | 44.4 | 711 Wh | 1.691–3,229 | Zware fotografie |
| 22,000 | 22 Ah | 12S | 44.4 | 976 Wh | 2.326–4,440 | Survey- en inspectiedrones |
| 27,000 | 27 Ah | 12S | 44.4 | 1199 Wh | 2.854–5,449 | Industriële inspectie-UAV's |
| 35,000 | 35 Ah | 12S | 44.4 | 1554 Wh | 3.700–7,073 | Toezicht op lange afstand |
| 44,000 | 44 Ah | 12S | 44.4 | 1954 Wh | 4.651–8,880 | Bezorg-drones |
| 52,000 | 52 Ah | 12S | 44.4 | 2309 Wh | 5.497–10,494 | Landbouw spuitende drones |
| 88,000 | 88 Ah | 12S | 44.4 | 3898 Wh | 9.303–17.760 | Vracht- of duurdrones |
14S-configuratie (51.8V Nominaal / 58.8V Volledig opgeladen)
| Capaciteit (mAh) | Capaciteit (Ah) | Configuratie | Nominale spanning (V) | Energie (Wh) | Oosten . Gewicht (kg) | Aanbevolen gebruik |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10,000 | 10 Ah | 14S | 51.8 | 518 Wh | 1.233–2,354 | UAV's met hoog vermogen |
| 12,000 | 12 Ah | 14S | 51.8 | 621 Wh | 1.481–2,825 | In kaart brengen en industriële UAV's |
| 16,000 | 16 Ah | 14S | 51.8 | 829 Wh | 1.974–3,767 | Onderzoeks- en bezorgdrones |
| 22,000 | 22 Ah | 14S | 51.8 | 1140 Wh | 2.714–5,180 | Zware drones |
| 27,000 | 27 Ah | 14S | 51.8 | 1399 Wh | 3.330–6,357 | Landbouw op lange termijn |
| 35,000 | 35 Ah | 14S | 51.8 | 1813 Wh | 4.317–8,241 | Levering UAV's |
| 44,000 | 44 Ah | 14S | 51.8 | 2279 Wh | 5.427–10,360 | Industriële monitoring |
| 52,000 | 52 Ah | 14S | 51.8 | 2694 Wh | 6.413–12,243 | Energie-drones, vragenlijst |
| 88,000 | 88 Ah | 14S | 51.8 | 4558 Wh | 10.853–20.720 | Vracht-UAV's, grote drones |
18S-configuratie (66.6V Nominaal / 75.6V Volledig opgeladen)
| Capaciteit (mAh) | Capaciteit (Ah) | Configuratie | Nominale spanning (V) | Energie (Wh) | Oosten . Gewicht (kg) | Aanbevolen gebruik |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10,000 | 10 Ah | 18S | 66.6 | 666 Wh | 1.586–3,027 | Hoogwaardige UAV's |
| 12,000 | 12 Ah | 18S | 66.6 | 799 Wh | 1.904–3,633 | Industriële UAV's |
| 16,000 | 16 Ah | 18S | 66.6 | 1066 Wh | 2.538–4,844 | Inspectie & levering |
| 22,000 | 22 Ah | 18S | 66.6 | 1465 Wh | 3.488–6,660 | Landbouw UAV's |
| 27,000 | 27 Ah | 18S | 66.6 | 1798 Wh | 4.281–8,173 | Langeafstandsdrones |
| 35,000 | 35 Ah | 18S | 66.6 | 2331 Wh | 5.555–10,595 | Vrachtdrones |
| 44,000 | 44 Ah | 18S | 66.6 | 2930 Wh | 6.977–13.320 | Zware UAV's |
| 52,000 | 52 Ah | 18S | 66.6 | 3463 Wh | 8.246–15,742 | Onderzoeks- en uithoudingsdrones |
| 88,000 | 88 Ah | 18S | 66.6 | 5861 Wh | 13.955–26,640 | Militair / grote logistieke UAV's |
Belang van Energiedichtheid bij Drones
De energiedichtheid heeft een directe invloed op de operationele mogelijkheden van uw drone, het bepalen van de vluchtduur, laadvermogen, en algehele missie-efficiëntie. Hogere Wh/kg-verhoudingen vertalen zich in superieure prestaties.
Uitgebreide vliegtijd en bereik
Heeft een directe invloed op de vliegtijd en het laadvermogen met een groter operationeel bereik
Minder batterijwissels
Elimineert de noodzaak van frequente batterijwissels tijdens langere missies
Verbeterde ROI
Sleutelfactor voor commerciële en industriële drones die de efficiëntie en winstgevendheid maximaliseren
Maatwerk Opties (OEM/ODM)
Wij bieden oplossingen op maat om aan specifieke drone-eisen te voldoen met aangepaste spanning, capaciteit, en vormfactoren die zijn geoptimaliseerd voor uw UAV-integratiebehoeften.
Aangepaste parameters
- Aangepaste spannings- en capaciteitsconfiguraties
- Geoptimaliseerde vormfactoren voor UAV-integratie
- Capaciteit: 500mAh-200Ah
- Spanning: 3.2V-100V
- Ontladingssnelheid: 1C-200C
Geavanceerde functies
- Hoge energie Li-ion, LiPo, of semi-vaste stofchemie
- Robuust, waterdicht, en ontwerpen van luchtvaartkwaliteit
- Integratie met geavanceerde batterijbeheersystemen (GBS)
- Wereldwijde certificeringsnaleving (UN38.3, CE, UL, RoHS)
Veiligheid & Certificeringen
Onze dronebatterijen met hoge energiedichtheid zijn vervaardigd om te voldoen aan internationale veiligheidsnormen met uitgebreide test- en kwaliteitsborgingsprotocollen.
UN38.3-gecertificeerd
Veilige transportcertificering voor lucht- en zeescheepvaart wereldwijd
CE & RoHS
Milieu- en consumentennaleving voor de Europese markten
UL-certificering
Onafhankelijke productvalidatie voor veiligheid en prestaties
ISO 9001
Gecertificeerd productiekwaliteitsmanagementsysteem
Testen in huis
Uitgebreide levensduur, trillingen, druppel, en thermische testen
MSDS-compatibel
Naleving van materiaalveiligheidsinformatiebladen voor wereldwijde verzending
Voordelen van Hoge energiedichtheid
Drone-batterijen
Ervaar superieure prestaties met batterijen die zijn ontworpen voor maximale efficiëntie, langer uithoudingsvermogen, en verbeterde operationele mogelijkheden voor alle drone-toepassingen.
Langere duurvluchten
Cruciaal voor surveillance- en leveringsdrones die een langere operationele tijd vereisen
Hoger laadvermogen
Neem meer uitrusting mee zonder dat dit ten koste gaat van de vluchtduur of -prestaties
Verbeterde energie-efficiëntie
Bedrijfskritische UAV-operaties met geoptimaliseerd energieverbruik
Verbeterde manoeuvreerbaarheid
Een lager batterijgewicht verbetert de wendbaarheid en vliegeigenschappen van de drone
Toepassingen in de Drone-industrie
Onze batterijen met hoge energiedichtheid voeden diverse drone-toepassingen bij de consument, professioneel, industrieel, en gespecialiseerde sectoren.
Consumentendrones
Uitgebreide recreatieve vliegsessies voor fotografie en entertainment
- Langere vliegtijd
- Betere foto-/videokwaliteit
- Verbeterde gebruikerservaring
Professionele UAV's
Fotografie, filmen, en het in kaart brengen van missies die betrouwbaarheid vereisen
- Professionele cinematografie
- Onderzoek en kartering
- Fotografie van onroerend goed
Industriële drones
Landbouw, inspectie, landmeetkunde, en bezorgapplicaties
- Landbouw spuiten
- Inspectie van de infrastructuur
- Pakketbezorging
Militair en ruimtevaart
Lang uithoudingsvermogen, missies met hoge betrouwbaarheid in uitdagende omgevingen
- Bewakingsoperaties
- Missie erkenning
- Grensbewaking
Spoedeisende hulp en medisch
Dringende levering met groter bereik voor kritieke missies
- Levering van medische benodigdheden
- Zoeken en redden
- Reactie op een ramp
Amusement
Drone-lichtshows en prestatietoepassingen
- Lichtshow optredens
- Gesynchroniseerde formaties
- Evenement entertainment
Veelgestelde vragen Vragen
Veelgestelde vragen over dronebatterijen met hoge energiedichtheid en onze oplossingen.
Wat is de maximale energiedichtheid die je kunt bereiken?
Onze semi-vastestofbatterijen kunnen tot 420 Wh/kg bereiken, aanzienlijk hoger dan traditionele Li-ion-batterijen met 250 Wh/kg.
Hoe beïnvloeden batterijen met een hoge energiedichtheid de vliegtijd??
Een hogere energiedichtheid kan de vliegtijd verlengen 50-75% vergeleken met standaardbatterijen, afhankelijk van de drone en vluchtomstandigheden.
Zijn batterijen met een hoge energiedichtheid veilig voor dronegebruik??
Ja, onze batterijen voldoen aan alle internationale veiligheidsnormen, waaronder UN38.3, CE, en UL-certificeringen met uitgebreide veiligheidstests.
Wat is de typische levensduur van deze batterijen?
Afhankelijk van de chemie en het gebruik, ons aanbod batterijen met hoge energiedichtheid 500-1200+ laadcycli met goed onderhoud.
Kunt u de vorm en het formaat van de batterij aanpassen??
Absoluut. Wij bieden complete OEM/ODM-aanpassingen, inclusief vormfactor, capaciteit, spanning, en connectorspecificaties.
Wat is het verschil tussen Li-ion, LiPo, en halfvaste toestand?
Halfvaste toestand biedt de hoogste energiedichtheid (420Wh/kg), Li-ion zorgt voor een goede balans (300Wh/kg), en LiPo biedt hoge ontladingssnelheden (250Wh/kg).
Hoe kies ik de juiste configuratie voor mijn drone?
Houd rekening met de spanningsvereisten van uw drone, stroomverbruik, gewichtslimieten, en vliegtijddoelen. Onze engineers kunnen u helpen de configuratie te optimaliseren.
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor op maat gemaakte batterijen?
MOQ varieert per aanpassingsniveau, meestal vanaf 100 eenheden voor standaardaanpassingen en 500+ voor volledig op maat gemaakte ontwerpen.
Biedt u een batterijbeheersysteem (GBS)?
Ja, we integreren geavanceerd BMS met functies zoals bescherming tegen overbelasting, temperatuurbewaking, en celbalancering voor optimale prestaties.
Wat is de typische doorlooptijd voor aangepaste bestellingen?
Standaard aanpassingen: 2-3 weken. Complexe ontwerpen op maat: 4-6 weken. Voor elk project geven we gedetailleerde tijdlijnschattingen.
Klaar om uw energie te leveren Drone-innovatie?
Neem contact op met onze batterij-experts om uw vereisten voor hoge energiedichtheid te bespreken en een oplossing op maat te krijgen die is afgestemd op uw drone-toepassingen.
Waarom kiezen voor ViBMS?
- 10+ Jarenlange ervaring in de productie van lithiumbatterijen
- Specialisatie in drone-specifieke oplossingen met hoge energiedichtheid
- Volledige OEM/ODM-aanpassingsmogelijkheden
- Wereldwijde certificering en compliance-ondersteuning
- Concurrerende prijzen met ongeëvenaarde betrouwbaarheid